Płatność w EURO lub PLN. Wysyłka do UE od ręki!

Veoli Botanica Gąbeczka do makijażu BLEND THE PERFECTION

Zrzut ekranu 2021-06-16 o 13.13.19.png
  • promocja
Cena: 39,20 zł 49,00 zł 39.20
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 39,20 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Veoli Botanica
Kod produktu: veo-200

Opis

Uniwersalna gąbeczka do makijażu, doskonała do aplikacji zarówno płynnych, jak i suchych produktów takich jak: krem BB, korektor, puder, bronzer czy róż.

BLEND THE PERFECTION umożliwia wykonanie nieskazitelnego makijażu o naturalnym wykończeniu bez smug, plam i zacieków. Wyjątkowa miękkość gąbeczki sprawia, że proces rozprowadzenia produktów stanowi niezwykle przyjemny rytuał makijażowy. Doskonale wyważona porowatość gąbki gwarantuje osiągnięcie perfekcyjnego efektu na skórze, jednocześnie nie zużywając nadmiernej ilości nakładanego produktu. Jej idealny kształt pozwala na szybką, ale zarazem precyzyjną aplikację. Dzięki dolnej szerszej części gąbeczki z łatwością pokryjesz większe partie twarzy takie jak czoło czy policzki, natomiast spiczasta końcówka ułatwi Ci dotarcie do mniej dostępnych obszarów twarzy, takich jak okolice oczu czy skrzydełka nosa. Użyj ściętej strony gąbki, aby uzyskać nienaganne konturowanie i w szybki sposób wykończyć makijaż ulubionym pudrem.

Zyskaj perfekcyjny wygląd cery, dzięki połączeniu kremu BB DROP OF PERFECTION i gąbeczki do makijażu BLEND THE PERFECTION!

EFEKTY:

  • perfekcyjny makijaż bez smug
  • miękkie satynowe wykończenie nakładanych produktów
  • równomierne pokrycie twarzy bez efektu maski
  • doskonałe wygładzenie cery

Produkcja

Polska  

Jak używać?

Gąbeczkę zmocz w wodzie do momentu aż zdecydowanie zwiększy swoją objętość. Nadmiar wody odciśnij w ręcznik, tak by po odsączeniu gąbeczka była wilgotna, ale nie ociekała wodą.

Zaaplikuj krem BB DROP OF PERFECTION lub inny wybrany produkt delikatnie wklepując go za pomocą gąbeczki w skórę, aż uzyskasz naturalny efekt jednolitej cery.

Po każdym użyciu umyj gąbeczkę w ciepłej wodzie delikatnym środkiem myjącym.

Ze względów higienicznych zalecane jest wymienianie gąbeczki na nową po maksymalnie 3-miesięcznym okresie użytkowania.

 

Produkty komplementarne

Kupujesz, a płacisz za 30 dni dzięki PayPo!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium