Darmowa dostawa dla zamówień od 99,99 zł

Test and drive - Trzeźwy poranek 2 pack

Cena: 6,99 zł 6.99
Cena w innych sklepach: 4,99 zł
ilość szt.
dodaj do ukochanych
Producent: Test & Drive
Kod produktu: alc-002

Opis

[[OPIS]]Wraz z pędem gospodarczym oraz wzrostem świadomości społecznej, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom – upraszczając nasze alkomaty jednorazowe, maksymalizując ich wykorzystanie. Zawsze pod ręką, zawsze gotowy, zawsze z Tobą!
Jedna z nowocześniejszych linii produkcyjnych w Europie środkowo-wschodniej – to pozwala nam na wyprodukowanie ponad 100.000 alkotestów jednorazowych dziennie.
Nasza fabryka mieści się z zachodniej Polsce, niedaleko granicy niemieckiej z bardzo dobrym połączeniem do infrastruktury drogowej.

Alkomaty jednorazowe test&drive dostępne są w sporej część aptek w Polsce. Sieci stacji benzynowych Lotos i BP posiadają w swojej ofercie nasz produkt. Naszym klientem jest Polmos i inne wytwórnie alkoholi i wódek.

Jesteśmy producentem prawdopodobnie najlepszych, a przede wszystkim zupełnie nieszkodliwych dla zdrowia alkotestów Test&Drive.
Test&Drive nie zawierają dichromianu potasu, trującego i rakotwórczego związku stosowanego w alkomatach starszych generacji.
Dzięki temu, nasze produkty z dużym powodzeniem są dystrybuowane i sprzedawane na terenie całego kraju oraz za jego granicami.
Poza Polską nasze podstawowe rynki zbytu to:
Litwa, Łotwa, Estonia, USA, Kanada

Stale rozwijamy nasze linie produkcyjne.
Nasi pracownicy uczestniczą w specjalistycznych kursach i szkoleniach technicznych, technologicznych i metrologicznych podnosząc swą wiedzę i kwalifikacje.

W naszej branży nie ma miejsca na ryzyko, dlatego alkomaty z logo Test&Drive to synonim wysokiej jakości, dzięki której zdobyliśmy silną pozycję na rynku światowym oraz przede wszystkim zaufanie Kierowców oraz Partnerów Biznesowych.

alkomaty jednorazowe test and drive, alkotesty test and drive

Znajomość prawa
Na bieżąco monitorujemy przepisy dot. alkomatów
oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Wykwalifikowana kadra
Nasi pracownicy uczestniczą w specjalistycznych kursach
i szkoleniach technologicznych podnosząc swą wiedzę i kwalifikacje.
Jakość
Nasze alkotesty są trwałe, niezawodne i precyzyjnie
weryfikują zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.
Alkotesty
Test&Drive
6 żelaznych zasad

Atesty i certfyikaty
Optymalizujemy procedury weryfikacyjne
skuteczności naszych alkomatów.
Najnowsze technologie
Systematycznie inwestujemy w najnowocześniejsze
technologie produkcyjne.
Bezpieczeństwo
Alkotesty sa bezpieczne dla zdrowia.
Nie zawierają dichromianu potasu
[[DZIALANIE]]1. AUTO (!) kontrola
Twój osobisty tester odpowiedzialności

Wystarczy kilka sekund, abyś przekonał się, czy możesz prowadzić. Alkomaty Test&Drive szybko zmierzą zawartość alkoholu w wydychanym przez Ciebie powietrzu. Alkotest to stały element wyposażenia świadomego kierowcy – miej go zawsze przy sobie i nie ryzykuj jazdy na podwójnym gazie.
2. Alkomaty na służbie
Alkomaty Test&Drive to jednorazowy sprzęt szybkiej kontroli – z naszych profesjonalnych alkotestów może korzystać: wojsko, policja, straż miejska, służba zdrowia oraz wszystkie instytucje sektora publicznego.
3. Kampanie społecznej świadomości
Kreatywna promocja testów na odpowiedzialność

Razem z mediami realizujemy projekty kampanii społecznych promujących świadomość, odpowiedzialność i trzeźwość za kierownicą. Włączamy zielone światło dla każdej wartościowej inicjatywy, która zwiększa bezpieczeństwo na drodze. Jesteśmy otwarci na współpracę – służymy naszą wiedzą, technologią i logotypem Test&Drive.
4. Imprezy firmowe bez ryzyka
(Alco)testy dobrej zabawy

Podsumowania biznesowe, spotkania integracyjne, pikniki firmowe, bankiety, oficjalne gale, święta… okazji do toastów i wysokoprocentowej zabawy nie brakuje. Alkotesty to ważny element polityki CSR każdej nowoczesnej firmy oraz gwarancja, że Pracownicy bezpiecznie wrócą do domu i swoich najbliższych.
5. Inteligentne wsparcie sprzedaży
Alkomaty lubią procenty

Alkomaty Test&Drive zapewniają realne wsparcie branży FMCG, której priorytetem jest sprzedaż alkoholu. Alkotesty dołączone do butelek to dodatek, który przede wszystkim przyda się wszystkim Kierowcom, ale także wpisze się w zasady odpowiedzialnej promocji oraz podkreśli znaczenie bezpieczeństwa w polityce marketingu.
.
6. Alkotesty na stacji benzynowej
Tankowanie bezpieczeństwa do pełna

Stacje benzynowe to obowiązkowe przystanki Kierowców na mapie całej Polski. Podczas krótkich postojów i tankowania często do głowy przychodzi refleksja “czy na pewno wczorajsza impreza na 100% wywietrzała mi z głowy…” Alkomaty pozwalają rozwiać wątpliwości w kilka sekund, dlatego warto aby zawsze były widoczne przy kasie lub na półce Twojej stacji.
[[SKLAD]]
[[UZYCIE]]
[[KONIEC]]

Kupujesz, a płacisz za 30 dni dzięki PayPo!

  • [Opis]
  • [Działanie]
  • [Skład]
  • [Sposób użycia]
  •  
    BeClinic Sp. z o.o. Sp. K. Reviews with ekomi-pl.com
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium