Darmowa dostawa dla zamówień od 99,99 zł

Szmaragdowe Żuki

Szmaragdowe Żuki to polska marka posiadająca własne profesjonalne laboratorium, gdzie produkty tworzymy ręcznie, zgodnie ze starannie przygotowanymi recepturami. Kładziemy duży nacisk na naturalną aromaterapię. Od kilku lat udaje nam się wyznaczać trendy w kosmetyce naturalnej. Jesteśmy pierwszą i jak na razie jedyną w Polsce (być może i w Europie) marką, która jako głównego składnika o działaniu silnie nawilżającym używa świeżego naparu z nasion lnu. W ogóle w naszych kosmetykach wodę zastąpiliśmy NAPARAMI! Dzięki temu działanie składników aktywnych jest dodatkowo zintensyfikowane. Pierwsi też wprowadziliśmy Bakuchiol jako składnik kosmetyku. Występuje on u nas w najwyższym możliwym bezpiecznym stężeniu. Jesteśmy też pierwszą polską marką, która wprowadziła aromaterapeutyczne olejki do pielęgnacji okolic intymnych.

Kosmetyki Szmaragdowe Żuki

Nasze produkty pachną nieprzypadkowo. Do uzyskania zapachu używamy wyłącznie najlepszych olejków eterycznych, które dobieramy zgodnie ze sztuką aromaterapii – w naszym założeniu olejek eteryczny ma być jedną z substancji aktywnych by zwiększać efektywność produktu.

Wierzymy w biozgodność, więc opieramy naszą pielęgnację przede wszystkim o rośliny z naszej szerokości geograficznej. Poszukujemy surowców głównie wśród polskich producentów. Wszystkie oleje są nierafinowane, zimnotłoczone, a część tłoczona jest na nasze zamówienie – stąd rewelacyjna ich świeżość, a tym samym jakość.

Nasze produkty to hołd składany przyrodzie. To także ukłon w Waszą stronę – w stronę Ludzi świadomych i wymagających.

Z marką Szmaragdowe Żuki współpracujemy od listopada 2019 roku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium