Darmowa dostawa dla zamówień od 99,99 zł

Slaap - naprzeciw kryzysowi snu

Slaap to nie logo na modnych produktach. Slaap to filozofia. Brzmi banalnie, lecz w dzisiejszym, zabieganym świecie to credo, które powinien przyswoić każdy z nas. Jest zaiste proste. Proste jak sen. Zdrowy sen.

Pęd dnia codziennego przytłacza nas coraz bardziej. Jesteśmy zmęczone, zestresowane codziennymi obowiązkami, chronicznie niewyspane, co odbija się na naszym zdrowiu. Mimo to nie zwalniamy, stawiamy sobie kolejne cele i plany, które realizujemy bez chwili zastanowienia. Wychodzimy naprzeciw wszystkiemu, ale czy nie zapominamy o sobie?

Slaap

Dokładnie te pytania zadała sobie Pani Sylwia, założycielka Slaap. I od tego wszystko się zaczęło. Uświadomiła sobie jak istotny jest sen w życiu każdej kobiety. Jak ogromny wpływ ma nie tylko jego długość, ale i jakość. Produkty Slaap to wieczorny rytuał, chwila dla siebie, odprężenie, relaks, wprowadzenie ciała i umysłu w stan regeneracji na kolejny dzień. To również alarm: nie zapominaj o sobie!

Z naszej obserwacji, jest to również marka niesamowicie dopracowana w każdym szczególe. Cenimy ją za jakość wykonania i piękno. Dlatego możemy dumnie zachęcać do bliższego zapoznania się z asortymentem Slaap Home Rituals. Nie ukrywamy, że Pani Sylwia zainspirowała nas do zrobienia „rachunku sumienia” i zgodnie doszłyśmy do wniosku, że wieczorny rytuał wyciszenia to coś, czego potrzebuje każda z nas.

Portfolio produktów: akcesoria i preparaty rytuału snu.

Z marką Slaap współpracujemy od 2019 roku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium