Kup dziś, zapłać do 30 dni dzięki PayPo

BeClinic Delivery - bezpłatna dostawa do tysięcy paczkomatów!

Płatność w EURO lub PLN. Wysyłka do UE od ręki!

Sensum Mare - Pan Maciej i Pan Łukasz czerpią z potęgi wód

Bezpieczeństwo, wiedza i siła - na tych trzech filarach w 2017 roku dwóch przyjaciół oparło swój pomysł na naturalne polskie produkty kosmetyczne. Jak się niewiele później okazało - był to strzał w dziesiątkę! Wystarczyło pół roku, by ich produkty zdobyły serca świadomych kobiet, ale i wspaniałe nagrody branżowe. Serum Algorich jest wyróżnione prestiżowym tytułem Best of Glammies jako najlepsze serum na rynku. Od tamtej pory zbierają niemal wyłącznie doskonałe recenzje, co jest ewenementem, nawet w branży kosmetyków naturalnych.

Dermokosmetyki Sensum Mare Algolight Algotonic

Niewątpliwie trzeba mieć bardzo silne argumenty, aby w duecie niezwiązanym wcześniej z branżą kosmetyczną stworzyć linie kosmetyków polecanych i lubianych. Panowie Maciej i Łukasz znaleźli te argumenty w składnikach aktywnych zaczerpniętych z wód mórz i oceanów. Dermokosmetyki Algolight i Algorich, a także następne - zaplanowane już na dwa lata do przodu - nowości, zawierają nadzwyczaj czystą, wolną od cywilizacyjnych naleciałości wodę lodowcową. Pośród ponad 20 składników aktywnych, których wysokim stężeniem szczycą się autorzy, są przede wszystkim: ekstrakt z północnoamerykańskich alg, zielony kawior, wyciąg z nowozelandzkiej paproci oraz ekstrakt z pereł.

Sensum Mare Natural Skincare

Gorąco kibicujemy założycielom Sensum Mare w stawianiu kolejnych kroków, wprowadzaniu nowych produktów i spełnianiu marzeń. Jednym z nich jest uruchomienie własnego SPA Sensum Mare. Należy więc oczekiwać, że nie tylko szybko powstanie, ale będzie oblegane.

Portfolio produktów: naturalne kremy, sera, i toniki.

Z marką Sensum Mare współpracujemy od 2018 roku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium