Polskie kosmetyki naturalne: Alkmie, Mokosh, D'Alchemy, Sensum Mare, Si Si Bee, CUDO

Kup dziś, zapłać do 30 dni dzięki PayPo

BeClinic Delivery - bezpłatna dostawa do tysięcy paczkomatów!

Dostawa w UE już od 29 zł, darmowa już od 359 zł (zależnie od kraju)

Pomagamy

Odpowiedzialność społeczna

Nasze akcje pomocowe

To piękne i budujące, że przy okazji zakupów chcesz również wesprzeć działania charytatywne. W nas, zespole BeClinic, tak jak - wierzymy - w większości otaczających nas ludzi, także jest naturalna potrzeba niesienia pomocy.

Wpłać datek na dowolną z akcji pomocowych, w których aktualnie uczestniczymy, a my odwdzięczymy Ci się kuponem zniżkowym na zakupy w BeClinic.

Zróbmy choć tyle! Niech nasza rynkowa relacja nabierze dodatkowego znaczenia. Po stokroć dziękujemy!

Pogorzelcy z Nowej Białej

Nowa Biała na Spiszu – znana ze zwartej zabudowy i wspaniałego przełomu rzeki Białki. Jednak wieczorem 19 czerwca cała Polska usłyszała o niej w tragicznych okolicznościach – pożar trawił budynki gospodarcze i mieszkalne. Niewyobrażalne straty oraz ludzkie cierpienie. Zastępy strażackie wraz z mieszkańcami i innymi służbami ratowały, co tylko się dało...

My też możemy dołożyć cegiełkę. Rusza zbiórka, której celem jest zebranie funduszy dla pogorzelców.

Wpłać do skarbonki BeClinic na ten cel

Totulo - charytatywne woreczki

Z radością wspieramy projekt Totulo. Są to w 100% kompostowalne woreczki na psie odchody, z których cały zysk przeznaczany jest na cele dobroczynne.

Woreczki Totulo, dobre nie tylko dla natury, możesz nabyć w naszym sklepie. Nasz zysk ze sprzedaży również w całości przekazujemy do Totulo, zgodnie z duchem przedsięwzięcia. Kup woreczki Totulo dla swojego psa

Ciapkowo - schronisko dla zwierząt

Kochamy naturę, a nie ma nic bardziej naturalnego niż zwierzaki. Dlatego z radością wspieramy nasze lokalne schronisko dla zwierząt. Schronisko o długiej tradycji, sięgającej lat 60' XX wieku, prowadzone jest profesjonalnie i z sukcesami. Zapraszamy do skromnego wsparcia naszej skarbonki!

Wpłać do skarbonki BeClinic na ten cel
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium