Polskie kosmetyki naturalne: Alkmie, Mokosh, D'Alchemy, Sensum Mare, Si Si Bee, CUDO

Kup dziś, zapłać do 30 dni dzięki PayPo

BeClinic Delivery - bezpłatna dostawa do tysięcy paczkomatów!

Dostawa w UE już od 29 zł, darmowa już od 359 zł (zależnie od kraju)

Produkt tygodnia
Produkt Tygodnia BeClinic to unikalna promocja, w której oferujemy Państwu wybrany, dokładnie sprawdzony jakościowo i rekomendowany przez nas produkt w najlepszej cenie na rynku.

Mokosh Cosmetics - Anna i Anna - naturalna spółka

Mokosz - wchodniosłowiańska Matka Ziemi, opiekunka kobiet i dzieci. To dawna bogini plonów, wilgotnej gleby i urodzaju. Stąd transkrypcja jej imienia stała się nazwą marki odżywczych, w pełni naturalnych, wegańskich kosmetyków. Jednak Mokosh to więcej niż naturalne kosmetyki w szklanych opakowaniach. To marka szeroko zakrojonego projektu.

Dwie Panie Anny - kosmetolożka i psycholożka. Rodzina. Dla nich projekt Mokosh zaczął się w roku 2014 od sprowadzania i konfekcjonowania kosmetyków jednoskładnikowych, które można ze sobą łączyć: naturalnych olejów bazowych tłoczonych na zimno, olejków eterycznych, soli... Wówczas powstały receptury dla gabinetów kosmetycznych. Z czasem przestało to wystarczać odbiorcom Mokosh - spa, hotelom i niezależnym gabinetom. Partnerzy dopytywali o gotowe kosmetyki. W odpowiedzi na to powstała pierwsza linia kosmetyków z żurawiną.  

Kosmetyki Mokosh

Właściwa sprzedaż konsumencka ruszyła w grudniu 2014 r. Poprzedziły ją miesiące badań, rejestracji produktów, szukania nazwy, tworzenia logo i identyfikacji wizualnej. Początkowo właścicielki Mokosh zlecały produkcję zewnętrznym firmom. Po dwóch latach wynajęły budynek w Kazuniu Nowym pod Warszawą, dokąd przeniosły biuro i zorganizowały linię produkcyjną. 

Dziś Mokosh to znana i uznana kilkunastoosobowa firma, zgrany zespół, który produkuje tysiące artykułów miesięcznie.

Mokosh to również inicjator akcji #ZiemiaToDom. Projekt #ZiemiaToDom ma na celu poszerzanie świadomości i ukazywanie możliwości w zakresie ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Do akcji udało się autorkom namówić kilkadziesiąt innych firm.

Portfolio produktów: naturalne balsamy, peelingi, glinki, kremy, hydrolaty, masła, sera, eliksiry, sole, oleje i olejki.

Z marką Mokosh współpracujemy już bardzo długo - od kwietnia 2017 roku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium