Darmowa dostawa dla zamówień od 99,99 zł

Alkmie powstało ze zderzenia dwóch światów: zachwytu nad potęgą Natury oraz potrzeby ciągłego rozwoju i pasji odkrywania nowości biotechnologicznych. To połączenie zrodziło niezwykłą markę, która skradła już niejedno serce, ale i zachwyciła nawet najbardziej wymagających Klientów.

Alkmie to marka, która łączy w sobie zamiłowanie do czerpania prosto z natury z najnowszymi zdobyczami rynku kosmetologicznego. Roślinne składniki w symbiozie z wysoce zaawansowanymi substancjami kosmetycznymi to kwintesencja kompozycji Alkemie. Firma nawiązuje do wiedzy alchemicznej, gromadzonej przez wieki, ale jest też wyrazem uznania dla współczesnych alchemików - kosmetologów i biotechnologów.

Alkmie towarzyszy nam w BeClinic od 2017 roku i od tej pory niezmiennie zachwyca i zaskakuje. To nie tylko fantastyczne i uwielbiane przez naszych Klientów produkty, ale też wspaniały zespół, kompetentne i zarazem serdeczne wsparcie. To ludzie z wieloletnim doświadczeniem, swoją wiedzą i profesjonalizmem wzbudzający bezgraniczne zaufanie. Oferując naszym Klientom kosmetyki Alkemie mamy świadomość, że te produkty to pokłosie niewyobrażalnego ogromu pracy i zaangażowania ze strony specjalistów, którzy tworzą tę markę: Pani Justyny Żukowskiej-Bodnar, Pana Marka Bodnara, Pana Przemka Orzechowskiego, Pani Magdaleny Kamyszek-Kowańdy oraz Pani Agnieszki Niemirowskiej-Kmiecik. Nie zapominajmy, że markę tworzą ludzie - w tym przypadku Alkemie była skazana na sukces.

Wśród asortymentu marki ciężko nie znaleźć czegoś dla siebie - produkty te spełnią oczekiwania nawet najbardziej kapryśnej i wymagającej skóry. Można dobierać je w zależności od pór roku, wieku, stylu życia, czy nawet tymczasowych czynników wpływających na kondycję cery. Mimo mnogości linii pielęgnacyjnych, wszystkie preparaty można ze sobą dowolnie łączyć i w ten sposób stworzyć jak najbardziej optymalną i indywidualną pielęgnację.

Portfolio produktów: naturalne kremy, sera, maseczki, peelingi, masła do ciała, żele do mycia.

Z marką Alkmie współpracujemy już bardzo długo - od 2017 roku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium