Darmowa dostawa dla zamówień od 99,99 zł

Alcorythm

Budzisz się rano i żałujesz… masz tak potwornego kaca, że przeklinając rzeczywistość zarzekasz się, że to już ostatni raz i o ile uda ci się przetrwać do następnego dnia, to już nigdy, NIGDY nie więcej weźmiesz alkoholu do ust! Brzmi znajomo?

Alkohol regularnie konsumuje około 70% dorosłej populacji naszej planety i prawie każdy z jego użytkowników, bez względu na płeć, kolor skóry, czy pochodzenie doświadczył niejednokrotnie efektu „kaca”. W bardzo wielu wypadkach był to „kac” tzw. apokaliptyczny, czyli ten z przypowieści o końcu świata. Ten stan przechodzą codziennie setki milionów obywateli naszego globu, nie zdając sobie sprawy jak wielkie szkody wyrządzają sobie oraz swoim bliskim, a także gospodarce i własnemu otoczeniu.

Alcorythm® to innowacyjny suplement diety w płynie, o wyjątkowej formule, łączącej ekstrakty roślinne, witaminy z grupy B oraz glukozę. Składniki aktywne suplementu wspierają pracę wątroby i pomagają zapobiegać negatywnym skutkom spożywania alkoholu oraz chronić konsumenta przed długofalowymi, negatywnymi skutkami konsumpcji etanolu.

Alcorythm® produkowany jest w Polsce. Produkcja odbywa się w standardzie GMP. Każda partia preparatu poddawana jest drobiazgowej kontroli jakościowej oraz badaniom mikrobiologicznym. Preparat jest zarejestrowany w rejestrze prowadzonym przez Główny Inspektorat Sanitarny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium